Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 28.05.2015, 19:01
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
Kogo by nie wybrali do gwizdania to i tak zawsze by nam nie pasował. Juz nie pi*rdolcie o tym sedziowaniu tylko skupmy sie na grze naszych kopaczy, bo to jest prawdziwy problem.
Oczywiście, że podstawą jest gra naszych milusińskich.
Ale nie zgadzam się z retoryką, aby bagatelizować sprawy sędziowskie. Jeśli rzeźbią nas regularnie w sezonie trzeba o tym pisać i nie bać się mówić o tym głośno. Jeśli chcesz nadstawiać tyłek to Twój wybór, ja na takich Jarzębaków będę pluł profilaktycznie przy każdej okazji bo to co robią to jest sk...stwo
Odpowiedz cytując