Cytat:
|
Dlatego nie trudno zauważyć, że chciałbym, aby prezydent w pierwszej kolejności pomyślał trochę o gospodarce, aby nas tak dużo nie wyjeżdżało, bo kto tutaj zostanie? Tą lukę trzeba będzie jakoś zapełnić. I kto tutaj przyjdzie? Ukraińcy, albo co gorsza muzułmanie z Afryki? Pomniki tak, ale w tej chwili są dużo ważniejsze sprawy.
|
Oczywiście, że są sprawy ważne i ważniejsze ale zauważ, że nie da się postanowić, że najpierw zajmiemy się tylko gospodarką, 4 lata zrobimy wszystko aby Polska była silniejsza finansowo, aby ludziom żyło się lepiej, a za 4 lata się zajmiemy pomnikiem, poprosimy ładnie ruskich żeby oddali wrak, zorganizujemy jakiś marsz 11 listopada czy przypomnimy o Pileckim, porozmawiamy o aborcji czy związkach partnerskich itp.
Postawienie takiego pomnika to raczej nie jest arcytrudna i mozolna rzecz. Politycy raczej tu wiele nie zrobią, mogą tylko dać pomysł, wyrazić taką wolę i reszta się zrobi sama, za ich plecami. Czy więc to będzie takie zawracanie głowy prezydenckiej? Nie. Takie już jest życie, że gdzieś tam pomiędzy tymi najważniejszymi sprawami jednocześnie trzeba załatwiać te mniej istotne z ekonomicznego punktu widzenia.
Duda akurat od początku mówi, że pierwsze co będzie próbował zrobić to obniżenie wieku emerytalnego i podniesienie kwoty wolnej od podatku. Także Lisek chujusek ma ból dupy i szuka afery. Mam nadzieje, że nasz Naród będzie bardziej świadomy, mądry i nie da się aż tak manipulować mediom, mam nadzieję, że ludzie wyczują to szczucie, plucie jadem i nie dadzą się mediom. Czekam z niecierpliwością jak się sytuacja rozwinie.
Jedno jest pewne, będzie tworzenie psychozy, będzie a raczej już jest. Widzisz już co się dzieje. Duda prezydentem będzie za 2 miesiące a już zaczęło się szczucie i plucie. Już typa rozliczają z obietnic, już jest na tapecie Jarek, Antek i wojna z Rosją (a właściwie na razie to zeszło z tapety, to był fajny straszak przed wyborami), już są wyliczanki Zelników przez forumowicza 63,5 kg itp. Nagle ci co lizali rowa Bulowi stali się tak skrupulatni i czuli na politykę i życie społeczne, że ho ho. Jak trzeba było patrzeć na ręce Bula, mówić o prawdziwych aferach, o tasmowej, WSI itd to pedały cicho siedziały, a jak Duda sobie powiedział o pomniku w wywiadzie czy Zelnik coś powiedział to jazda jest. To są chorzy ludzie, którzy mają ten Kraj w dupie, w dupie maja kłamstwa, złodziejstwo, dożynanie obywateli wysokimi podatkami, wiekami emerytalnymi, powiązania polityków z agentura obcych państw, powiązania polityków ze służbami i ich mafijnym obliczem, dla nich się liczy strach przed PiSem, jakiś pomnik, jakieś in vitro. Byłoby to śmieszne gdyby nie było żałosne bardzo szkodliwe dla sprawy polskiej.
Jak ktoś DZISIAJ (nie wiadomo jak się sytuacja dalej rozwinie) napina się na Dudę a Bronka broni to jest zwykłą, zdradziecką ekhm...