Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1825
Stary 28.05.2015, 18:00
liber napisał(a):Wyświetl post
Może cię to zdziwi, ale głosowałem na Dudę. Nie znaczy to jednak, że muszę teraz być w niego ślepo wpatrzony i popierać wszystko co robi. Trzeba dbać o naszą historię, ale dobrobyt w kraju nie zbudujemy wznosząc kolejne pomniki, a tym bardziej takie, które mają wymiar czysto polityczny. A telewizji nie oglądam, więc nie wiem co Lis robi ludziom w głowie.
Wiesz że w Smoleńsku doszło do największej na świecie tragedii. Z Państwowego, nie mówiąc o narodowym punkcie widzenia. Pokaż mi jakiś adekwatny do skali symbol pamięci. Minęło pięć lat.

No i wyjaśnij na czym polega polityczność tego upamiętnienia. Skoro taką widzisz.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując