liber napisał(a):

|
Może cię to zdziwi, ale głosowałem na Dudę. Nie znaczy to jednak, że muszę teraz być w niego ślepo wpatrzony i popierać wszystko co robi. Trzeba dbać o naszą historię, ale dobrobyt w kraju nie zbudujemy wznosząc kolejne pomniki, a tym bardziej takie, które mają wymiar czysto polityczny. A telewizji nie oglądam, więc nie wiem co Lis robi ludziom w głowie.
|
Wiesz że w Smoleńsku doszło do największej na świecie tragedii. Z Państwowego, nie mówiąc o narodowym punkcie widzenia. Pokaż mi jakiś adekwatny do skali symbol pamięci. Minęło pięć lat.
No i wyjaśnij na czym polega polityczność tego upamiętnienia. Skoro taką widzisz.