Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1821
Stary 28.05.2015, 17:34
liber napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, że Duda zaczyna od stawiania pomników: http://polska.newsweek.pl/duda-posta...,363951,1.html Czy w Polsce nie ma ważniejszych spraw?
Tak szkoda i wielki wstyd, że 5 lat po katastrofie nadal w stolicy nie ma pomnika upamietniającego pamięć tych którzy wtedy zginęli. I wielka szkoda, że dopiero Duda musi zajmować się to sprawą. Bul nie miał na to czasu przez pięć lat...
Odpowiedz cytując