liber napisał(a):

Tak szkoda i wielki wstyd, że 5 lat po katastrofie nadal w stolicy nie ma pomnika upamietniającego pamięć tych którzy wtedy zginęli. I wielka szkoda, że dopiero Duda musi zajmować się to sprawą. Bul nie miał na to czasu przez pięć lat...