!!IRIVER!! napisał(a):

Hehehehehe....
Legia Warszawa - Wisła Kraków: Szymon Marciniak
|
Marciniak ze swoimi asystentami "popisał się" w 9 kolejce w meczu ... Wisła - Legia, gdy uznał metrowego spalonego Sa.
Legię sprawnie przeprowadził przez półfinał pucharu Polski ze Śląskiem na łazienkowskiej, gdzie nie wyrzucił Dossy za wjazd w nogi Paixao od tyłu, oraz oszczędził Furmana nie pokazując mu drugiej żółtej.
Podsumowując, języczkiem u wagi może być postawa liniowych jęsli to ten sam skład oraz to czy naszym będzie się chciało walczyć o puchary czy postanowią zgasić od razu nadzieje kibiców.
Ale o zgrozo to i tak chyba najlepszy sędzia w ekstraklapie - przynajmniej tak mówią