Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 28.05.2015, 09:17
O wynik trzeba zapytać naszych kopaczy. Końcówkę meczu z Jagą uważam za sabotaż, więc może oni po prostu nie chcą wygrać. Natomiast, jak chcą, to wygramy. Uważam, że jesteśmy lepsi. No, chyba, że sędzia...
Odpowiedz cytując