63.5 Kg napisał(a):

Jezu już się zaczyna... A Komorowskiego popierał pojeb (wpisz sobie jakieś nazwisko) i o czym to świadczy? Zelnik będzie reprezentował Polskę? Licytować się chcesz na ilość zjebów w Polsce, czy o co Ci chodzi?
Wasz, Wasz prezydent

Jak był Komorowski to rozumiem, że był on prezydentem nas wszystkich
Czemu wyborcy PO chcą już dzielić Polskę? Przecież mówiono, że to doktryna PiS'u.