R33 napisał(a):

|
Normalnie tak by było, tyle, że w 2013 r. stroje z herbem SA były już gotowe, dopiero potem nastąpiła decyzja o powrocie Białej Gwiazdy i dlatego nie mogła być bezpośrednio naszyta.
|
To pamiętam, na ISS chyba nadal można kupić obecny model koszulki bez BG a z logiem.