Wyświetl pojedynczy post
Alonso19
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4133
Stary 27.05.2015, 20:40
R33 napisał(a):Wyświetl post
Normalnie tak by było, tyle, że w 2013 r. stroje z herbem SA były już gotowe, dopiero potem nastąpiła decyzja o powrocie Białej Gwiazdy i dlatego nie mogła być bezpośrednio naszyta.
To pamiętam, na ISS chyba nadal można kupić obecny model koszulki bez BG a z logiem.
Odpowiedz cytując