TSWthedues napisał(a):

"Tak mi dopomóż Bóg" Kończy się słowami przysięga Prezydencka! PBK nie ominął chociaż mógł ten fragment. Prezydent Duda wierzy w Boga to nic wam do tego, że idzie się modlić czy uczestniczy we Mszy Świętej. Wkurza mnie już ten najazd na kościół. Media zmanipulowały was do reszty tymi przypadkami pedofilii , ciekaw jestem czy tak samo myślisz o tym, iż każdy kibic Wisły to kibol latający z maczetami bo tak go rysują o opisują większość gazet i telewizji.
A najlepsze jest w tym wszystkim to, że jak trza wziąć ślub to idzie się pokornie do księdza, bo co powie rodzina bo dziadkowie.
Nie zauważyłem, żeby mi kościół wchodził do mojego życia ani też nie zauważyłem, że po otwarciu lodówki wyskakuje czarny w sutannie:/ Cieszcie się, że jesteśmy takiego wyznania, bo u niektórych za zmianę wiary grozi kara śmierci.
|
W pełni popieram przedmówcę. W dupach się już ludziom poprzewracało od tej demokracji i wolności słowa. Sam jestem daleki od wzorcowego katolika i nie po drodze mi z kościołem ale nie kpię i wyśmiewam ludzi wiary. Później na starość większość tych zbuntowanych ateistów będzie potulnie w pierwszych rzędach stać w kościele. Jak trwoga to do Boga.