Barti napisał(a):

co takiego ? nasze kolory to niebieski biały i najważniejszy czerwony! nawet jeśli żartowałeś, to był bardzo głupi żart. Stroje Wisły maja mieć kolory tradycyjne a nie takie, w których aktualnie gustuje gimbaza, bo są akurat na topie...
|
Tak,to był żart... Na poważnie to mi wystarczy że wstawią fajny haft Białej Gwiazdy i będzie ok a po zakończeniu umowy z adidasem chciałbym under armour.