Wyświetl pojedynczy post
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4132
Stary 27.05.2015, 16:54
Barti napisał(a):Wyświetl post
co takiego? nasze kolory to niebieski biały i najważniejszy czerwony! nawet jeśli żartowałeś, to był bardzo głupi żart. Stroje Wisły maja mieć kolory tradycyjne a nie takie, w których aktualnie gustuje gimbaza, bo są akurat na topie...
Tak,to był żart... Na poważnie to mi wystarczy że wstawią fajny haft Białej Gwiazdy i będzie ok a po zakończeniu umowy z adidasem chciałbym under armour.
Odpowiedz cytując