Ludzi od marketingu mamy jakich mamy, ale może komuś wpadnie do głowy pomysł żeby zacząć współpracę z 4F - firma z regionu, marka w Polsce bardzo rozpoznawalna i z tego co czytałem kilka miesięcy temu zamierzają wejść w rynek sportów drużynowych. Taka współpraca to mógłby być powiew świeżości i przy normalnych cenach (góra 180/190 złotych za koszulkę) mogłoby być zapotrzebowanie na takie trykoty
