Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 27.05.2015, 12:56
Nie ma to jak wsparcie kibiców... :/
legła jest cieniutka. Jeżeli Wiślacy będą skupieni do ostatniej minuty to jest spora szansa na 3 pkt.
legia ma tylko 3 dobrych zawodników w każdym spotkaniu. Pozostałych 11 nie bryluje. "Genialną" formą wykazują się dwaj skrzydłowi z chorągiewkami oraz, najlepszy na boisku, rozgrywający z gwizdkiem. 90% akcji bramkowych to ich zasługa.

Guerrier powinien zagrać, zobaczymy czy dalej jest w formie. Szkoda, że na najważniejszą część sezonu nam wypadł ze składu. Może Brożek wreszcie się przebudzi. Kiedyś musi. Licze na wygraną, bo mamy skład który jest w stanie wywieźć 3 pkt z tej łazienki.
Odpowiedz cytując