Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 27.05.2015, 08:34
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
cztery bramki będą tylko niestety w naszej siatce. Legia nie ma wyboru albo z nami wygra ale mistrzostwo idzie do Lecha. Legia jest od nas lepsza nie ma co mówić. Przegrywają lub remisują mecze głownie z powodów mentalnych. Jak pokonaliśmy Celtic to Jagiellonie pykniemy na stojąco. z nami tak nie będzie bo mają nóż na gardle.
Zauważ, że te dwie ostatnie wygrane to po: 1) wałku, 2) przypadku. Nie grali niczego wielkiego. Sędziowie ciągną za uszy i basta. I tylko w tym upatruję ich szansy.
Odpowiedz cytując