Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 27.05.2015, 08:32
cztery bramki będą tylko niestety w naszej siatce. Legia nie ma wyboru albo z nami wygra ale mistrzostwo idzie do Lecha. Legia jest od nas lepsza nie ma co mówić. Przegrywają lub remisują mecze głownie z powodów mentalnych. Jak pokonaliśmy Celtic to Jagiellonie pykniemy na stojąco. z nami tak nie będzie bo mają nóż na gardle.
Odpowiedz cytując