|
za dużo optymizmu na tym forum.
Piłkarze już pokazali o co grają w tym roku.
Z czego można wyciągnąć wniosek: zagrają na dość wysokim poziomie, pokażą się potencjalnym nowym szefom, sp...olą co się da.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|