Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 27.05.2015, 07:12
Czuje w kosciach, ze znowu zagramy dobry mecz z Legia a i tak sedzia swoje zrobi co jest ostatnio normą. Przydałby sie bardzo Guerrier w tym spotkaniu ciekawe czy uda mu sie ostatecznie zdarzyc na ten mecz.
Odpowiedz cytując