Wyświetl pojedynczy post
Alonso19
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4125
Stary 26.05.2015, 22:42
O Lotto sam myślałem, ale nie to co pokazałeś, spójrzcie sobie na nowy komplet Hoffenheim czy Genoi, wyglądają naprawdę porządnie. Skoro Adidas to nowy komplet będzie niejako kartą przetargową aby przedłużono z nimi umowę. Biała Gwiazda na wyjazdowej powinna wg mnie mieć czerwone koło, na pozostałych powinna być bezpośrednia naszywana na koszulkę.
W sumie jest jeszcze Kappa i Macron, też w tym sezonie ciekawe wzory mają jak mówimy o włoskich markach.
Odpowiedz cytując