Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 26.05.2015, 19:59
Puchary nasi kopacze postanowili sobie odpuścić więc spinać się specjalnie na ten mecz nie będą w przeciwieństwie do 7 która cały czas ma szanse na mistrzostwo. Pewnie w plecy, może remis...
Odpowiedz cytując