Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9450
Stary 26.05.2015, 19:35
piotek napisał(a):Wyświetl post
Na szczęście zanosi się, że Smuda dostanie jakąś fuchę i zejdzie nam z płac. Co do sponsora to Gaszyński mówił, że były toczone rozmowy z kilkoma potencjalnymi (sugerował, że może w to wejść jakieś miasto, ale nie Kraków). Zobaczymy, co z tego wyniknie.
Smuda trenujący młodzieżówkę Peru to byłyby przejaja Prędzej mi kaktus... niestety:(
Aż trzyletni kontrakt dla Smudy był kolejnym "świetnym" pomysłem BC więc teraz niech sprzeda maybacha czy co tam ma i spłaci Franza.
Ostatnio edytowane przez arti : 26.05.2015 o godz. 19:38.
Odpowiedz cytując