piotek napisał(a):

|
Na szczęście zanosi się, że Smuda dostanie jakąś fuchę i zejdzie nam z płac. Co do sponsora to Gaszyński mówił, że były toczone rozmowy z kilkoma potencjalnymi (sugerował, że może w to wejść jakieś miasto, ale nie Kraków). Zobaczymy, co z tego wyniknie.
|
Smuda trenujący młodzieżówkę Peru to byłyby przejaja



Prędzej mi kaktus... niestety:(
Aż trzyletni kontrakt dla Smudy był kolejnym "świetnym" pomysłem BC więc teraz niech sprzeda maybacha czy co tam ma i spłaci Franza.