|
Senior Member
Offline
|
#4121

26.05.2015, 19:19
|
borubar1968 napisał(a): 
Nowe koszulki... Gwiazda zostaje, Adidas zmieniany na Lotto... A zamiast Telefoniki Coca-Cola i Golnina... Fajnie że sponsorzy jacyś.. ale czy tak bym chciał aby wyglądała koszulka... ;/ Dzieje się źle...
|
Dajże spokój.
|
|