Wyświetl pojedynczy post
darksun
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1787
Stary 26.05.2015, 18:40
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
...kogoś my się nareszcie pozbyli
To powinno być podsumowanie tych wyborów i wstęp do kolejnych. Dzięki niespotykanej od niepamiętanych czasów (nigdy?) współpracy różnych środowisk patriotyczno-niepodległościowych udało się odsunąć od władzy pupila WSI. Teraz czas na jesień a dalej, mam nadzieję, na gruntowną reformę państwa. Zgadzamy się w kwestiach podstawowych jak nowa konstytucja, sądownictwo czy rozliczanie z komuna i kilkoma zdrajcami. Zanim zaczniemy się kłócić załatwmy te podstawowe kwestie.
Jeszcze zagra, zagra hejnał na Mariackiej wieży,
Będą słyszeć Lwów i Wilno krok naszych żołnierzy.
Odpowiedz cytując