Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
borubar1968
Junior Member
Od: 02.2013
Offline
#
4119
26.05.2015, 18:03
Nowe koszulki... Gwiazda zostaje, Adidas zmieniany na Lotto... A zamiast Telefoniki Coca-Cola i Golnina... Fajnie że sponsorzy jacyś.. ale czy tak bym chciał aby wyglądała koszulka... ;/ Dzieje się źle...
borubar1968
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do borubar1968
Znajdź inne posty napisane przez borubar1968