Temat
:
Wybory prezydenckie 2015 - na kogo zagłosujesz?
Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
#
1783
26.05.2015, 15:28
Gwiaździsty
napisał(a):
Jazda z k..., Polacy, jazda z k...:
http://wpolityce.pl/polityka/245982-...ania-platforme
A tu jazgot zagranicznych ścierwopismaków, płaczących nad faktem, że niebawem nie będzie już mozna tak łatwo doić Polskę> Znak, ze Polacy dobrze wybrali:
http://wpolityce.pl/polityka/245957-...a-andrzej-dude
I napisze ostatnio rzecz w tym temacie bo to co macie klapy na oczach to szok...
To co pisza zagraniczne pisma to czysta prawda w 100% ale Wy tego nie skumacie nigdy...
Czesc.. czołem...
63.5 Kg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 63.5 Kg
Znajdź inne posty napisane przez 63.5 Kg