Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1783
Stary 26.05.2015, 15:28
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Jazda z k..., Polacy, jazda z k...:

http://wpolityce.pl/polityka/245982-...ania-platforme

A tu jazgot zagranicznych ścierwopismaków, płaczących nad faktem, że niebawem nie będzie już mozna tak łatwo doić Polskę> Znak, ze Polacy dobrze wybrali:

http://wpolityce.pl/polityka/245957-...a-andrzej-dude
I napisze ostatnio rzecz w tym temacie bo to co macie klapy na oczach to szok...
To co pisza zagraniczne pisma to czysta prawda w 100% ale Wy tego nie skumacie nigdy...

Czesc.. czołem...
Odpowiedz cytując