Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1770
Stary 26.05.2015, 09:18
raindog "Kerim - wszystko w normie. "Late poll" to kompletne wyniki sondażowe, a 0,45% pomyłki mieści się w granicach błędu statystycznego."

przecież ja o tym doskonale wiem , pytanie jeszcze raz ? po co 1,5 h przerwy ogłoszone przez jakichś anonimów z Bielska ? nie ma czegos takiego w kodeksie wyborczym , jak znajdziesz wklej , jak już chcieli łamać prawo przedłużając cisze o 1,5 h to uwaga zdarzenie o 17 , tzw decyzja o 20.30 ? , a potem z górki pewne i sprawdzone dane z kilku żródeł mówiły że exit to 53,8-46,2 , a tu ogłaszają 53-47 pózniej late 52-48 , i finał 51,5-48,5 , ja doskonale wiem co to exit , late i błąd maksymalnie 1 % w tego typu badaniach ,przebadano 50 tys ludzi , i cały czas "zjazd" Dudy i to bez przecinków , tak to widze i uważam że Duda wygrał wyżej tak 54-46 może 55-45 ale na więcej nie pozwolili niż 3 % co by nie dobić urbanoplatfusiarni , cytował Jaroo1 słowa grzesia "no mercy" schetyny , rzuć okiem , to są normalne słowa ?

uzupełnienie , warto się zapoznać


http://niezalezna.pl/67413-jerzy-tar...ludowa-chciala
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 26.05.2015 o godz. 09:41.
Odpowiedz cytując