Nareszcie trochę bardziej wolni!!
Bul już wywozi srebra rodowe na działkę.
Prezydent niewiele może, ale jest emanacją narodu, reprezentuje jego dumę, powagę i szanuje dorobek pokoleń naszych przodków.
A co mieliśmy? Jak nie TW Bolka opowiadającego w mediach od kilku dni takie dyrdymały, że kończę z telewizją (naprawdę, kończy się umowa z UPC to wypierdalam ten szajs), dupczył że nie chciał tylko musiał...ukraść swoją teczkę

, to najebanego kwacha w miejscach kaźni naszych rodaków.
Potem nastąpiła chwila przerwy przed narodową katastrofą.
Potem znowu - "historyk" WSI - takiego pieska nie mieliśmy jeszcze nigdy. Wstyd, brak dbania o nas, tylko pitolenie o integracji europejskiej.
Życzę mu aby zintegrował się z murzyńską albo arabską pałą penetrującą jego "wnętrze", jak ta cała śmieszna biegnąca sprintem ku upadkowi UE (vide IRL - Święty Patryku, widzisz i nie grzmisz).
Uważam niestety, że ekumenizm w religii jest tak samo zgubny jak integracja między religiami i kulturami.
O ile nas uczy się miłosierdzia i nadstawiania drugiego policzka, tak Koran uczy dominacji i kłamstwa celem osiągnięcia dominacji ich wiary.
Najpierw Węgry, teraz my, oby ktoś po nas.
A wczoraj Duda przed tablicą na Mokotowie upamiętniającą ŻW. Potem Jasna Góra - też bym podziękował Bogu, że w tej bryndzy coś udało się popchnąć naprzód.
A komuchów goń goń goń!!!!!
W instytucjach finansowych od wakacji zacznie się sraczka i straszenie zwolnieniami. Hehe. Mamy poważniejsze problemy niż problemy banków i ubezpieczycieli.