Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1755
Stary 25.05.2015, 20:38
podaj konkretny przepis z kodeksu wyborczego , nie ma takiego , moim zdaniem był czas na "negocjacje" z ipsos, tuz przed 21.00 podawano z marketu i z kilku miejsc wynik 53,8 do 46,2 , o 22.30 53-47 , a za godzine 52-48 , na koniec 51,5 - 48,5 , nie dziwi Cie taki zjazd ? bulu musiał wyjść z twarzą , co by urbanoplatfusiarnia nie przerżnęła z kretesem , nie dziwi Cie że nie ma oficjalnych wyników a putinu gratuluje Dudzie ? nie dziwne że ostatnio podawali wyniki o północy a dzisjaj normalnie jak u ludzi o 18.00
Odpowiedz cytując