AS82 napisał(a):

|
To rzeczywiście masz mocne argumenty , Duda będzie lepszy bo nie będzie wąchał herbaty . Takimi "argumentami" się kierować, równie dobrze się mogłeś kierowac kolorem krawata
|
gratuluję ci dobrego samopoczucia skoro takie "bzdury" ci nie przeszkadzaja...