Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1754
Stary 25.05.2015, 20:32
AS82 napisał(a):Wyświetl post
To rzeczywiście masz mocne argumenty , Duda będzie lepszy bo nie będzie wąchał herbaty . Takimi "argumentami" się kierować, równie dobrze się mogłeś kierowac kolorem krawata
gratuluję ci dobrego samopoczucia skoro takie "bzdury" ci nie przeszkadzaja...
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując