AS82 napisał(a):

|
To rzeczywiście masz mocne argumenty , Duda będzie lepszy bo nie będzie wąchał herbaty . Takimi "argumentami" się kierować, równie dobrze się mogłeś kierowac kolorem krawata
|
Prezydent w tym kraju ma przede wszystkim funkcję reprezentacyjną, ma godnie reprezentować urząd i kraj, wszystko ponad to plusy! PBK nawet tego nie potrafił.
A zapomniałem powinien wsłuchiwać się w głos obywateli i stać na straży konstytucji
