Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1751
Stary 25.05.2015, 19:41
AS82 napisał(a):Wyświetl post
To rzeczywiście masz mocne argumenty , Duda będzie lepszy bo nie będzie wąchał herbaty . Takimi "argumentami" się kierować, równie dobrze się mogłeś kierowac kolorem krawata
Prezydent w tym kraju ma przede wszystkim funkcję reprezentacyjną, ma godnie reprezentować urząd i kraj, wszystko ponad to plusy! PBK nawet tego nie potrafił.

A zapomniałem powinien wsłuchiwać się w głos obywateli i stać na straży konstytucji
Odpowiedz cytując