siemstein napisał(a):

|
Nie jest z dupy, bo jest w mocy urzędowej. A co do wycofania się, zdecydujcie się czy chcecie, żeby się wycofał czy nie. Jak pisałem wcześniej, nie wiem jak z prawnego punktu widzenia odwołanie tego referendum wygląda, a nie chce mi się szukać
|
dla urbanoplatfusiarni to nie problem , wczoraj na przykład przedłużyli tzw cisze wyborczą chociaż w kodeksie wyborczym nie ma o tym słowa , banda przekrętasów i nieudaczników
dostali czas co by skręcić kiepski wynik a ten brzmiał 54=46