Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1745
Stary 25.05.2015, 18:01
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Nie jest z dupy, bo jest w mocy urzędowej. A co do wycofania się, zdecydujcie się czy chcecie, żeby się wycofał czy nie. Jak pisałem wcześniej, nie wiem jak z prawnego punktu widzenia odwołanie tego referendum wygląda, a nie chce mi się szukać

dla urbanoplatfusiarni to nie problem , wczoraj na przykład przedłużyli tzw cisze wyborczą chociaż w kodeksie wyborczym nie ma o tym słowa , banda przekrętasów i nieudaczników

dostali czas co by skręcić kiepski wynik a ten brzmiał 54=46
Odpowiedz cytując