Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.05.2015, 17:55
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
Głowacki gra dobrze, jest pewnie najlepszy w obecnej Wiśle, ale warto zwrócić uwagę na fakt że gdy już tracimy bramki, w 80% zamieszany jest w to Głowacki i to trochę zagina prawdziwy obraz jego formy,
wychodzi na to że gdy już błąd popełni to tracimy bramkę
Bo Głowacki jest przedostatni na boisku. Taka pozycja, biorąc pod uwagę, że sam najczęściej naprawia błędy innych nie dziwi fakt, że jeżeli sam się pomyli to nie ma kto go zaasekurować. Trudno mieć do niego o to pretensje. Raczej reszta powinna się zebrać do kupy. Momentami gra wygląda super, mam wrażenie ze do momentu kiedy gramy do przodu. Jak zaczynamy się cofać zaczyna się psuć, pojawia się nerwowość widać jednak, że każdy wie co ma robić. Problemem są indywidualne błędy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując