Wyświetl pojedynczy post
MJ
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1738
Stary 25.05.2015, 17:48
On już zostawił...g.... tak jakby w kraju Jego "spuściznę" zapamiętamy. W ogóle to już płoną stosy, u mnie za oknem już pomnik Kaczyńskiego Lecha stawiają, o kuzwa...ktoś puka do drzwi! O Jezu! To ONI! AAAAaaaaa
Odpowiedz cytując