Temat
:
Wybory prezydenckie 2015 - na kogo zagłosujesz?
Wyświetl pojedynczy post
MJ
Senior Member
Od: 05.2005
Offline
#
1738
25.05.2015, 17:48
On już zostawił...g.... tak jakby w kraju
Jego "spuściznę" zapamiętamy. W ogóle to już płoną stosy, u mnie za oknem już pomnik Kaczyńskiego Lecha stawiają, o kuzwa...ktoś puka do drzwi! O Jezu! To ONI! AAAAaaaaa
MJ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MJ
Znajdź inne posty napisane przez MJ