Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17250
Stary 25.05.2015, 15:08
Jak Bełchatów spadnie warto sprowadzić Michała Maka. Chłopak za Wisłą zawsze był no i bardzo prosty sympatyczny gość:

http://ekstraklasa.tv/michal-mak-na-...napedza/v68qmq
Odpowiedz cytując