Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1718
Stary 25.05.2015, 14:35
vabanq napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie ja tez nie, ale uwazam ze obrazanie forumowiczow ktorzy sa za PO jednoczesnie bedacymi kibicami Wisly i wyzywanie ich przez to od cweli to troche przegiecie, no ale...
Poczekajcie na rzady Jarka, bardzo jestem ciekaw co bedziecie pisac za kolejnych pare lat.
przytocz z łaski swojej Twoje "dokonania pisarskie" na temat urbanoplatfusowego rządu ? przeoczyłem coś ?

jeżeli ktoś może pomóc pilne

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=874354425945853
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 25.05.2015 o godz. 14:41.
Odpowiedz cytując