vabanq napisał(a):

Dokladnie ja tez nie, ale uwazam ze obrazanie forumowiczow ktorzy sa za PO jednoczesnie bedacymi kibicami Wisly i wyzywanie ich przez to od cweli to troche przegiecie, no ale...
Poczekajcie na rzady Jarka, bardzo jestem ciekaw co bedziecie pisac za kolejnych pare lat.
|
przytocz z łaski swojej Twoje "dokonania pisarskie" na temat urbanoplatfusowego rządu ? przeoczyłem coś ?
jeżeli ktoś może pomóc pilne
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=874354425945853