|
Tak jeszcze tylko nieśmiało wspomnę, że w Ruchu poza Kuświkiem i Starzyńskim (których u nas widzę średnio, jeśli już to Kuświka) kontrakt kończy się też Babiarzowi, który dla mnie jest typem gracza, którego najbardziej nam brakuje - przyzwoity w odbiorze, niezły w rozegraniu. Fakt faktem to nie jest najwyższa półka, ale w porównaniu z Urygą czy Dudką... odpowiedź jest prosta.
|