Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17249
Stary 25.05.2015, 14:27
Tak jeszcze tylko nieśmiało wspomnę, że w Ruchu poza Kuświkiem i Starzyńskim (których u nas widzę średnio, jeśli już to Kuświka) kontrakt kończy się też Babiarzowi, który dla mnie jest typem gracza, którego najbardziej nam brakuje - przyzwoity w odbiorze, niezły w rozegraniu. Fakt faktem to nie jest najwyższa półka, ale w porównaniu z Urygą czy Dudką... odpowiedź jest prosta.
Odpowiedz cytując