brylant17 napisał(a):

Brożek,Nowy napastnik
DG77,Vassiljev,Cywka/Majewski,Kupisz
Sadlok,Głowa/nowy ŚO/Gumiś,Jović
Buchalik/Misiek
ława:Buchal/Misiek,Żemło,Burliga,Ostoja,RB9,Uryga,Sarki,Jankes
|
Za Jovicia wole oglądać Burlige. W obroni obaj dają tyle samo, a w ataku nie ma porównania. Głupotą Burego byłoby zostać w Wiśle i grzać łąwe biorąc pod uwagę to, że jest jednym z najlepszych prawych obrońców w naszej lidze. Jović jakoś mnie dalej nie przekonuje. 90% z jego dośrodkowań ląduje na aucie bramkowym, ewentualnie w rękawicach bramkarza
Sarki spokojnie w pierwszym powinien grać jeżeli będzie się prezentował tak jak w ostatnich jego meczach. W bramie lepiej Buchal, który posiada nogi czego o Miśku powiedzieć nie można.