Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17248
Stary 25.05.2015, 14:27
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Brożek,Nowy napastnik

DG77,Vassiljev,Cywka/Majewski,Kupisz

Sadlok,Głowa/nowy ŚO/Gumiś,Jović

Buchalik/Misiek


ława:Buchal/Misiek,Żemło,Burliga,Ostoja,RB9,Uryga,Sarki,Jankes
Za Jovicia wole oglądać Burlige. W obroni obaj dają tyle samo, a w ataku nie ma porównania. Głupotą Burego byłoby zostać w Wiśle i grzać łąwe biorąc pod uwagę to, że jest jednym z najlepszych prawych obrońców w naszej lidze. Jović jakoś mnie dalej nie przekonuje. 90% z jego dośrodkowań ląduje na aucie bramkowym, ewentualnie w rękawicach bramkarza
Sarki spokojnie w pierwszym powinien grać jeżeli będzie się prezentował tak jak w ostatnich jego meczach. W bramie lepiej Buchal, który posiada nogi czego o Miśku powiedzieć nie można.
Odpowiedz cytując