Temat
:
Wybory prezydenckie 2015 - na kogo zagłosujesz?
Wyświetl pojedynczy post
darksun
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
1717
25.05.2015, 13:56
Symboliczne:
63.5 Kg
napisał(a):
Na pewno Duda już jest w jednej rzeczy lepszy od Komora...
Już w dwóch...
Jeszcze zagra, zagra hejnał na Mariackiej wieży,
Będą słyszeć Lwów i Wilno krok naszych żołnierzy.
darksun
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do darksun
Znajdź inne posty napisane przez darksun