dynek.pl napisał(a):

Majewski za Gargule
Cywka za Dudke
to by byly zmiany na plus!
DO tego ktos lepszy od Barrientosa na skrzydlo
i jakis napastnik (szkoda, ze nas na Tuszynskiego nie stac)
|
Ale gdzies czytałem ze sa jakies rozmowy z Dudka i Gargula na temat nowego kontraktu...
Na pewno ma zostać Guzmics i nie wiadomo co z Barrientosem..