Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1710
Stary 25.05.2015, 12:19
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Podobno z tym stażem pracy 40 letnim to była ściema więc się przez te 2 miesiące prezydentury Bronka chuja doczekasz, tak mi się wydaje.
Na uwolnienie Marka Mareckiego też czekasz?

Proszę, dla wszystkich cweli POpierających Po i straszących PiSem:
http://niewygodne.info.pl/artykul5/0...rtale-2015.htm

Zajmujcie się dalej szczuciem, pluciem jadem a te łajzy niech Polskę zadłużają w najlepsze.
Głupotami się zajmujesz. Ważne żeby Macierewicza nie było w TV.

By żyło się lepiej!
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując