|
Gdzies tu kiedys sie wpisalem, wspominajac o tym, ze jak nie wygra WSIok to bedzie to moj ostatni wpis w tym temacie. Bylem pewien, ze wygra. Sam oczywiscie wolalem budyn aczkolwiek poczekam do konca zliczania glosow i oficjalne wyniki bo nie takie cuda Polska widziala. Daj Boze zeby nie byl to glos wyrzucony w gowno. Tylko tego sobie i wszystkim innym zycze.
|