|
1. Pierwsze primo: nie wierzyłem. Na początku kampanii na tym forum zapuściłem post że AD ma szansę wygrać te wybory mnie więcej takie same jak Żyd na to aby przeżyć w Oświęcimiu. Myliłem się okrutnie. Szacun dla kerima który od początku twierdził że Andrzej wygra. Wiara czyni cuda. Moje pięć.
2. Szacun dla was dzieciaki! Z analizy wstępnych wyników wynika że AD wygrał przede wszystkim dlatego że jego poparcie w grupie wiekowej 19-29 lat było o 50% wyższe niż dla komoruskiego. To jest wasza zasługa i wasze zwycięstwo! Jestem przekonany że nie pożałujecie tej decyzji. Wygląda na to że za waszą sprawą udało się nareszcie przełamać klątwę ubeckich mediów krępującą waszych rodziców i starszych braci. Polska ma przyszłość!
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 24.05.2015 o godz. 23:54.
|