|
Ziemkiewicz napisał ostatnio mądre słowa: "Głosowanie przeciwko nim to już nie jest sprawa polityki. To kwestia etyki i estetyki." Cieszy mnie powiem świeżego powietrza. Mam nadzieję, że Duda sprosta oczekiwaniom. Tego co naobiecywał nie da się w całości zrealizować. Oby przeszła po wyborach na jesieni chociaż ustawa emerytalna i zwiększenie kwoty wolnej od podatku. Oby skończyła się złodziejska sprzedaż i kradzież majątku państwowego, a już będzie OK.
|