Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1678
Stary 24.05.2015, 22:56
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
JP II też chodził na żydów i jakoś można go szanować. W dupie mam komu kibicuje prezydent, dopóki jawnie nie dyskryminuje innych klubów itp.
a skąd wiesz, czy nie będzie, jak inny prezydent-pasiak - Majchrowski?

Oczywiście też chciałem, żeby Komor przegrał, ale jaranie się Dudą... bez przesady
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując