PiVoSH92 napisał(a):

|
JP II też chodził na żydów i jakoś można go szanować. W dupie mam komu kibicuje prezydent, dopóki jawnie nie dyskryminuje innych klubów itp.
|
a skąd wiesz, czy nie będzie, jak inny prezydent-pasiak - Majchrowski?
Oczywiście też chciałem, żeby Komor przegrał, ale jaranie się Dudą... bez przesady