Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 24.05.2015, 21:03
wislakrakow124 napisał(a):Wyświetl post
Z tego co pokazuje canal+ stracilismy 12 pkt czyli teraz mielibysmy 34 pkt.
Po rundzie zasadniczej 43+7=50 50:2=25 Runda finalowa wygrana z Gornikiem i remis z Lechia=4 dodatkowe pkt czyli 25+4+5(pkt stracone w rundzie finalowej)=34
Bylibysmy 2 pkt za amica a tak jestesmy dopiero na 5 miejscu ze strata 9pkt
Gdyby na przykład Lech nie przestawał grać po strzeleniu jednej bramki już dzisiaj byłby Mistrzem Polski. Gdyby Jaga nie została przekręcona 14 razy byłaby pewnie wypadłaby jeszcze lepiej niż Lech. Tego typu podsumowania nieźle się ogląda, ale po co zaprzątać sobie tym głowę.
Odpowiedz cytując