|
Z tego co pokazuje canal+ stracilismy 12 pkt czyli teraz mielibysmy 34 pkt.
Po rundzie zasadniczej 43+7=50 50:2=25 Runda finalowa wygrana z Gornikiem i remis z Lechia=4 dodatkowe pkt czyli 25+4+5(pkt stracone w rundzie finalowej)=34
Bylibysmy 2 pkt za amica a tak jestesmy dopiero na 5 miejscu ze strata 9pkt
Ostatnio edytowane przez wislakrakow124 : 24.05.2015 o godz. 20:47.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|