|
oglądając mecz lecha z Lechią z przykrością stwierdzam, że jak widać tylko piłkarze lecha chcą tego mistrzostwa, mega zaangażowanie, jeździli wślizgami aż miło.
Co do meczu, jestem przekonany gdyby nam sędziował Marciniak w meczu z Lechią to wygralibyśmy tam, dziś pokazał mili,nazario i temu makuszewskiemu, że grają w piłkę a nie w bierki, nie gwizdał każdych kontaktów z zawodnikiem choć makuszewski krzyczał dość głośno. Ten sędzia powinien sędziować każdy mecz w ekstraklasie, popełnia czasami błędy tak jak dziś z niepodyktowanym karnym dla lecha ale i tak koleś czuje grę i dobrze prowadzi mecz.
|