Marcinnno napisał(a):

|
Dokładnie i co ważne. Gdy grał Buchalik, to nasi obrońcy grali przez niego po tysiąc razy. Miśkiewicz jest bardzij pewny siebie. Najważniejsze, że jego wykopy są pewne i dalekie ! Taka jest różnica. Buchalik strasznie zwalnia grę. Miśkiewicz umie daleko kopnąć i co ważne robi to szybko.
|
Tak wykopy Miśka są dalekie, ale dlaczego do przeciwników?