Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gaudi10
Member
Od: 05.2011
Offline
#
1009
24.05.2015, 17:59
A ja z innej beczki.
Mecze Wisły są najbardziej widowiskowe gdzie padają średnio 3 bramki na mecz i na szczęście chociaż bilans bramek jest na plus.
gaudi10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gaudi10
Znajdź inne posty napisane przez gaudi10