Wyświetl pojedynczy post
RLY
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: ynawia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 24.05.2015, 16:15
Colin napisał(a):Wyświetl post
Misiek nie miał szans przy pierwszym straconym golu, nie zawinił też przy drugim. Akurat zmianę na Miśka ja komentuję: trenerze nareszcie! Nareszcie w bramce był ktoś kto daje pewność siebie obrońcom, ktoś kto stwarza presję na napastnikach przeciwnika przy wrzutkach w nasze pole karne. Mam nadzieję i życzę tego Miśkiewiczowi żeby miejsca w bramce już nie oddał bo sory ale Buchalik to nie jest bramkarz na miarę Wisły. Strasznie szkoda tego meczu, bo graliśmy fajną piłkę, kontrolowaliśmy mecz ale jak zwykle ostatnio frajersko w końcówce oddaliśmy rywalowi to na co tak ciężko pracowaliśmy osiemdziesiąt parę minut. Tego jest bardzo szkoda, bo jeśli chodzi o pomysł na grę to widzę u Moskala progres względem Smudy. Nawet ludzie piszą na forach że gramy najładniejszą piłkę w ekstraklasie tylko brakuje kropki nad i po strzeleniu gola oraz koncentracji i pewności w ostatnich minutach meczu.
Colin dokładnie po raz pierwszy od dłuższego czasu nie było sytuacji aby bramkarz wpierdalał naszych stoperów na minę w postaci 30 m podania przy krótkim kryciu napastnika.Ogólnie widać było dużo większą pewność w bramce.Ostatnie 10 min przemilczę to popis całej drużyn Miśka specjalnie bym za to nie winił.@ Matejas Buchalik mógł wreszcie się dowiedzieć jak wygląda poprawne piąstkowanie (nie na 16 m pod przeciwnika,ale na 40 z szansą na kontrę).Gra nogami duży progress w porówaniu do wcześniejszego sezonu.
Odpowiedz cytując