Wyświetl pojedynczy post
rafaltwsd
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 24.05.2015, 14:22
Tak jak ktos pisał wyzej sa dwie opcje : albo piłkarze w wyniku opoznien w wypłatach olewaja mecze i specjalnie odpuszczaja koncówki ( jesli tak to poprostu wy*****ć!!! ) albo po zimowych przygotowaniach u Smudy brakuje im sił ( a co za tym idzie, także koncentracji) w koncowej fazie meczu. Innej opcji nie ma, bo chyba nikt mi nie powie ze maja umiejetnosci pozwalajace wygrywac mecze tylko do 80 minuty a pozniej jak za dotknieciem czarodziejskiej rózdzki te "umiejetnosci" znikaja
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
Odpowiedz cytując