mtk napisał(a):

|
Łukasz G. zrobił wszystko, żebyśmy nie strzelili drugiej bramki.
|
Łukasz G. jest tylko Łukaszem G. Zdarzają mu się złe i bardzo złe zagrania. Inni piłkarze nie trafiają od czasu do czasu do pustej bramki z 3 metrów lub nie wykorzystują 3 setek w meczu. Ich jakość jest adekwatna do pieniędzy, które się im płaci.
W poprzedniej epoce Łukasz był tylko zmiennikiem, dziś jest podstawowym graczem. Można narzekać, ale po co. Cieszmy się, że go w ogóle mamy.